AKP’ye oy veren vatandaş CHP’li lidere kaygı yandı

CHP Kayseri Vilayet Lideri Ümit Özer, Kayseri’nin İncesu ilçesinde vatandaşlarla bir ortaya gelerek meselelerini dinledi. CHP’li Özer’e sıkıntı yanan bir vatandaş, “Ben koyu AK Partiliydim. Bundan sonra oy yok. Şayet bunlardan hesap sormazsanız hiç gelmeyin” dedi.

Kayseri’nin İncesu ilçesinde vatandaşlarla bir ortaya gelen CHP Kayseri Vilayet Lideri Ümit Özer, bir dokundu bin ah işitti.

“EĞER BUNLARDAN HESAP SORMAZSANIZ HİÇ GELMEYİN”

Öncesinde koyu AKP’li olduğunu söyleyen bir vatandaş, AKP’ye bundan sonra oy vermeyeceğini söyleyerek, “Geldiğiniz gün hesap sormazsanız gelmeyin. Ben koyu AK Partiliydim. Bundan sonra oy yok. Şayet bunlardan hesap sormazsanız hiç gelmeyin. Arkadaşım AK Parti’ye oy vermiyor diye vuracaktım. Palavra yok…” sözlerini kullandı.

“ARTIK YILDIK”

CHP’li Özer’in semt pazarında ziyaret ettiği bir esnaf ise, şu halde keder yandı: “Hele bunu bir gönderelim de gerekirse soğan ekmek yiyelim. Artık yıldık ya… Ne Ecevit’in ne de Erbakan’ın vaktinde bu türlü bir artırım olmamıştır. Durumlar güzel diyeni tutup içeri atacaksın. Çok sıkıntı durumda millet.”