Cumhurbaşkanı Erdoğan Aynı Anda Onlarca Kanalın Canlı Yayınında Soruları Yanıtladı

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, 20’den fazla kanalın ortak yayınında 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimine ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın birçok kanalda aynı anda yer alması sosyal medyada da tepki ile karşılandı. Kanallarda yeni bölümleri yayınlanması gereken diziler son dakika kararıyla yayından kaldırıldı. 

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20’den fazla kanalın canlı yayınına çıkarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan, 20’den fazla kanalın ortak yayınında 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimi’ne ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın birçok kanalda yer alması sosyal medyada vatandaşların tepkisini çekti.

Erdoğan’ın yayını devam ederken seçim yarışında rakibi CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Millet İttifakı’ın cumhurbaşkanı adayı olan Kılıçdaroğlu şöyle dedi:

* Bir söz daha vereyim mi? Biz bu ülkeyi yönetirken, asla tüm kanalların aynı içerikle yayın yaptığını bir daha göremeyeceksiniz. Demokrasi vadediyoruz demokrasi. Çok güzel, çok müthiş bir şey demokrasi, biliyor musunuz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir