Günlük burç yorumları (13.11.2020) Aşk sağlık ve kariyer cuma günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları (13.11.2020) Aşk sağlık ve kariyer cuma günlük burç yorumları

Birçok insan burç yorumlarını okumadan güne başlamamaktadır. Burç yorumları insanların güne mutlu başlamasına yardımcı olmaktadır. Herkes bugün burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramakta. Peki ama 13 Kasım Günlük Burç yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? İşte 13 Kasım 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

9-15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları!

Bugün Jüpiter ve Plüton’un kavuşması var. Bu sene bu kavuşum üçüncü kez yaşanıyor. Plüton işe yaramayanın sonlanmasını, çürümeyi ve dönüşümü anımsatır. Jüpiter ise ahlak, adalet ve sınırları aşmayı çağrıştırır. Gökyüzündeki bu oluşum bizi dönüştürmemiz gereken konularda tekrar zorlayacak. Diğer kavuşum tarihlerinde yaşadığımız olayların öne çıkan duygusuna bir bakalım. Şimdi o duyguda karanlığı mı seçeceğiz, yoksa karanlığın içinden geçmeyi mi? Gökyüzündeki bu görünüm bize tekrar yol ayrımında olduğumuzu gösteriyor. Kendimize karşı uyanık olalım. Özellikle de 10-14 Ocak, 10-14 Nisan, 12-16 Temmuz ve 13-17 Ekim doğumlular daha fazla etki altında olacaklar.

Bugün ve yarın Mars geri pozisyonundan durağan konuma geçiyor. Durağan konumlar retroların en etkili oldukları dönemlerdir. Bu iki gün kendimizi hem fiziksel anlamda hem de ruhen çok eyleme geçemiyor gibi hissedebiliriz. Sadece farkında olalım. 15 Kasım ve sonrası artık ileri pozisyondaki Mars bize hareket gücü ve girişim motivasyonu verecek.

15 Kasım Pazar, Akrep burcunda bir yeniay yaşayacağız. Yeniaylar yeni fikirlerin, adımların başlangıcını tetikleyen zamanlardır. Mars ve Merkür’ün ileri hareketleriyle birlikte bu yeniayın da enerjisini alarak uzun zamandır aklımızda olup gerçekleştiremediğimiz konularda harekete geçebiliriz. Yeniaydan en çok etki alacaklar Akrep, Kova, Boğa ve Aslan burçları olacak.

13 Kasım 2020 Cuma Koç Günlük Burç Yorumları

Hastalıklar yaşayabilirsiniz. 6 gün boyunca riskli bir dönemdesiniz. Eşiniz ya da partnerinizin de sağlık sıkıntıları olacak. 

13 Kasım 2020 Cuma Boğa Burcu Yorumları 

Yoğun ve telaşlı bir gündesiniz, koşturmanız fazla. Günlük işleriniz aksayabilir. Projelerinize engeller çıkabilir. Sakin olun ve çözüm odaklı davranın. 

13 Kasım 2020 Cuma İkizler Burcu Yorumları

Artık yüzleşme vakti! Geçmişteki aşklarınızla yüzleşebilirsiniz. Gitmesi gereken kim varsa bırakın gitsin. Geçmişi geçmişte bırakmanın tam zamanı! 

13 Kasım 2020 Cuma Yengeç Burç Yorumları

Aşk hayatında olumlu enerjiler var. İlişkinizde yeni adımlar atabilirsiniz. 

13 Kasım 2020 Cuma Aslan Burç yorumları 

Arkadaşlarınla sabah saatlerinde hoş olmayan iletişimler kuracaksınız. Kendinizi dinleyin ve artık psikolojik olarak mutlu olun. 

13 Kasım 2020 Cuma Başak Burç yorumları

Ekonomik anlamda mutlu bir gündesiniz. Haklarınızı almaya başlayacaksınız. Aşk hayatında ise tartışmalar yakanızı bırakmayacak. 

13 Kasım 2020 Cuma Terazi Burç Yorumları

Güne güzel enerjilerle başlıyorsunuz. Birçok insan size hayran olabilir. Günün en kötü yanı ise düşmanlarınızın artıyor olması. Kimseyle polemiğe girmeyin. 

13 Kasım 2020 Cuma Akrep Burç Yorumları

Yorgun bir gündesiniz. Yoğunluktan sonra hafta sonunu iple çekiyorsunuz. Psikolojik olarak rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun ve kimseyi kırmayın. 

13 Kasım 2020 Cuma Yay Burcu Yorumları

Güzel enerjiler sizinle. İş yerinde bugün takdir gününüz. Kadın arkadaşlarınız sizin kuyunuzu kazabilir. Aşk hayatınızda ise sorunlar var.

13 Kasım 2020 Cuma Oğlak Burç Yorumları

Gergin günlerdesiniz, öfkenizi kontrol edin. Kendinizin değerli olduğunu fark edin.

13 Kasım 2020 Cuma Kova Burç Yorumları

Sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önemli bir hastalığınız bulunmamakta. Mahkemelerle uğraşabilirsiniz. Harcama konusunda tutarlı olmalısınız. 

13 Kasım 2020 Cuma Balık Burç Yorumları

Aşk hayatınızdaki kişiyle ya da hoşlandığınız kişiyle ilgili problemler yaşayabilirsiniz, kalbiniz kırılabilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Ansızın uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir