İnanç Yalçın: Ronaldo bile isteyemez

Beşiktaş’a 2018-19 döneminin başında büyük umutlarla Bayer Leverkusen’in genç takımından transfer edilen Güven Yalçın, kısa müddette büyük bir çıkışa imza atmıştı. Siyah-Beyazlı formayla yıldızını parlatması sonrasında A Milli Takım ’a kadar yükselen genç forvet, istikrar sorunu yaşaması sonrasında geri planda kalmıştı. Beşiktaş’taki mukavelesi sona eren ve şu anda boşta futbolcu statüsünde bulunan İnanç, geleceğiyle ilgili olarak Fanatik’e konuştu.

Kartal’dan yeni kontrat için oynama garantisi istediği tezlerini yalanlayan 23 yaşındaki futbolcu, “Şu anda Antalya’dayım. Yeni dönem için ferdi olarak hazırlıklara başladım. Hocamız Valerien Ismael’in benim kadroda kalmamı istediğini biliyorum. Ben de kalmak istiyorum. Oynama garantisi talebinde bulunduğum tezleri gerçeği yansıtmıyor. Cristiano Ronaldo bile bu türlü bir talepte bulunamaz” tabirlerini kullandı.

‘Araya seçim girdi’

Beşiktaş Kulübü’yle yeni mukavele temaslarının devam ettiğini söyleyen İnanç Yalçın, “Menajerim, Beşiktaş Yönetimi’yle görüşüyor. Galiba ortaya seçim girdiği için temaslar biraz uzadı. Ben de haber bekliyorum. Çarşamba gününe kadar Antalya’da çalışmalarımı sürdürüp akabinde Almanya’ya geçeceğim” sözlerini kullandı. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.