MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI | 2022 MP bilet sorgulama cnnturk.com’da!

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI | 2022 MP bilet sorgulama cnnturk.com’da!

120 milyon liralık devasa ikramiye tutarı için geri sayım devam ederken binlerce talihli adayı büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamı canlı yayınla öğrenecek. Şans oyunu tutkunları çeyrek, yarım ve tam bilete isabet eden tutarların sahipleri olacaklar. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi gezen ve sabit bayilerin yanı sıra bu yıl da sanal bayiden biletler satın alınabilecek. Peki, hangi sonuç ne zaman açıklanacak, bilet sorgulama nasıl yapılacak?

2022 MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI BİLET SORGULAMA LİNKİ

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Milli Piyango bilet sorgulama işlemleri cnnturk.com üzerinden yapılabilecek. Şans oyunu tutkunları gün boyu gerçekleşecek çekilişi Milli Piyango TV üzerinden takip edebilecekler.

BİLET SORGULAMA VE SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Belirli aralıklar güncellenecek cnnturk.com/milli-piyango-sonuclari sayfasında çekilişler tamamlandıktan sonra sonuçlar yerini alacak. Ana ekranda yer alan boşluğa bilet numaranızı girerek kolayca sorgulama yapabileceksiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

2022 yılbaşı özel çekilişi saat 17:00’de başlayacak. Herkesin heyecanla beklediği büyük ikramiye çekilişi ise amorti ile birlikte saat 23:00’te yapılacak. 23:00’te önce amorti hemen ardından da büyük ikramiye numaraları belirlenecek. Büyük ikramiye satılan bir bilete isabet edene kadar çekiliş devam edecek.