O Burç İçin Cumartesi Hayal Olabilir! Siz De O Bahtsızlardan misiniz? 2 Temmuz Burç Yorumları

KOÇ : DÖNÜN YAPTIKLARINIZA BAKIN

Her şeye vakit bulamadığınız bugün, hangi işleri halledeceğinize dikkat etmek isteyebilirsiniz.

Dürtülerinize nazaran hareket ediyorsunuz ve yeni aktiviteler kelam konusu olunca basitçe onları yapmaya hevesleniyorsunuz. Bu sizi güzel bir yere götürmeyebilir. Kendinize daha güzel bakmalı ve çok bunaldığınız bir duruma gelmekten kaçınmalısınız.

BOĞA : CUMARTESİ HAYAL OLABİLİR

Mevcut eğilim, profesyonel manada her türlü hırsı çağıracak, böylelikle olağan cumartesi aktivitelerine katılmak yerine mesleğinizi de etkileyebilecek birtakım teşebbüslerde bulunacaksınız.

Yeni bir iş ve yeni zorlukların hayalini kuruyorsunuz lakin birebir vakitte o durumu elde etme zorluğundan geçmek istemiyorsunuz.

İKİZLER : BUGÜN SİZİN İÇİN UMUT VERİCİ

Detaylara dikkat eden ve pratik aktivitelerde düzgün olan ikizler burcu insanları için umut verici bir gün.

İster konutun etrafındaki şeyleri tamir ediyor olun ister öbür tıp faaliyetlerle uğraşıyor olun, katiyen yaptığınız işe kendinizi vereceksiniz. Böylelikle sonuçlar yüksek kalitede olacaktır. Öğlenden sonra, dostça bir toplantıya davet edilebilirsiniz.

YENGEÇ : BU CUMARTESİ SİZİN İÇİN YARARLI OLACAK

Her cinsten paydaşlık bu cumartesi sizin için yararlı olacak lakin birebir vakitte kendi başınıza çalışmak ve şahsî amaçlarınızı belirlemek için can atıyorsunuz.

Koyduğunuz sonlar konusunda en başından beri çok dürüstsünüz ve bu tavrınız, en başından itibaren ortaklığınızda açık ve samimi bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacaktır.

ASLAN : TÜM ÇALIŞMALARDAN UZAK DURACAKSINIZ

Bu cumartesi çok nazik görünüyorsunuz ve kimsenin sizi gücendirmesine müsaade vermeye istekli değilsiniz fakat birebir vakitte çatışmalardan uzak duracaksınız.

Sevdiğiniz birinin yeterli olması için onunla biraz ilgileniyorsunuz, bu yüzden ona daha yakın olmak ve nasıl yardımcı olabileceğinizi anlamak için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışacaksınız.

BAŞAK : BİRAZ RİSK VAR

Bu cumartesi hayat dolu görünüyorsunuz ve iyimserliğiniz her ortamda kendini hissettirecek. Bunun bir dezavantajı olarak, kendi güvenliğiniz konusunda daha az dikkatli olma eğiliminde olabilirsiniz.

Öğleden sonra, daha yüksek bir olayla müsabaka riski var. Bilhassa de ruh halinizi bozacak kimi aile içi olaylarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ : BEKAR TERAZİLER İÇİN MÜKEMMEL BİR GÜN

Mevcut eğilim büsbütün aşkla ilgili ve görünüşe nazaran ilgili faaliyetlere de etkin olarak yer açıyorsunuz.

Bekar Teraziler, cazibelerinin doruğunda olmasalar da özel biriyle tanışmak için mükemmel bir günde. Akşam saatlerinde de düzgün bir arkadaş ortamı arıyorsunuz.

AKREP : SİZİ YOLDAN ÇIKARMAK İSTEYENLERE KARŞI ÇIKAMAYACAKSINIZ

Özellikle harcamalarınıza gereğince dikkat etmiyorsanız, para girişi ve çıkışı bu cumartesi gününün kıssası olacak.

Sizi yoldan çıkarmaya çalışanlara karşı direnemeyeceksiniz ve harcamalar konusunda varsayımlarınız tutacak. Daha evvel bu varsayımlarınıza karşı çıkanlar, tahminen de partneriniz, bu duruma karşı muhtemelen duyarsız ve umursamaz kalacak.

YAY : FAZLA NAZİKSİNİZ

Bugün etrafınızdakilere karşı çok nazik görünüyorsunuz ve bu tavrınızdan faydalanabilirsiniz.

İnsanların sizi aptal biri olarak algılamasını, gardınızı da yüksek tutmak istemezsiniz. Muhtemelen yalnızca hislerinizi takip edeceksiniz ve birtakım durumlarda incinebileceğinizi kabul edeceksiniz. Lakin bu türlü bir hayal kırıklığından basitçe kurtulabileceksiniz.

OĞLAK : BİR MODÜL BOCALAYACAKSINIZ

Bugün birden fazla yeteneğinizi sergilemek ismine öne çıkmış olmaktan çok memnunsunuz, lakin bunları diğerlerini desteklemek için kullanmaya gelince, işte bu noktada bocalıyorsunuz.

Ne kadar bencillik gösterirseniz o kadar az hürmet göreceksiniz. Bu, iş arkadaşlarınızı ilgilendiriyorsa, gelecekte de rahat bir vakit geçiremeyeceğinizden emin olun.

KOVA : BELİRLİ UĞRAŞLARA ODAKLANACAKSINIZ

Mevcut eğilim, bir mevzuyu ele almanızı ve sonra yalnızca bu mevzuda çok tutkulu olmanızı sağlayacaktır. Odağınız muhakkak uğraşlara odaklanacak.

Ayrıca, bir mevzudaki kapsamlı bilginizi sergileme fırsatınız da olabilir. Bu açıkça egonuzu gıdıklayacak bir şey olacak.

BALIK : OLAĞANÜSTÜ BİR GÜN SİZİN İÇİN BAŞLIYOR

Bu cumartesi, bilhassa ailenizin de dahil olma potansiyeli varsa, her türlü tutkunun peşinden gitmek için olağanüstü bir gün.

Ayrıca kendinizi değerli pozisyon ve güçteki kimi beşerlerle iç içe geçmiş halde bulabilirsiniz. Bununla birlikte, kelam konusu pozisyon ve güç farkının onlarla bağlantı kurarken sizi etkilemesine müsaade vermeyin.