Togg T10X Türkiye satış fiyatı belli oldu!

Uzun zamandır beklenen yerli otomobil için nihayet beklenen an geldi. Bugün, Togg C-SUV modelinin fiyatı açıklandı ve aracın satışa çıkacağı tarih paylaşıldı. İşte yeni Togg modelinin adı, menzili, fiyatı, donanım paketleri, hızlı şarj- batarya, renk ve teknik özellikleri…

Togg fiyatı belli oldu: Yerli otomobil hakkında tüm bilinmeyenler!

Türkiye’nin yerli ve milli ilk elektrikli otomobili için yaklaşık 3 yıl önce Anadolu Grubu, BMC, Turkcell, Zorlu Holding ve TOBB ortaklığında Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu kuruldu. Neticesinde 2019 yılının sonunda ilk Togg modeli olan T10X tanıtıldı.

Aradan geçen sürenin ardından geçtiğimiz yılın ekim ayında Gemlik tesisinde düzenlenen etkinlikte Togg C-SUV için seri üretim süreci başlatıldı. Bugün de merakla beklenen Togg T10X fiyatı açıklandı ve otomobilin satışa sunulacağı tarih paylaşıldı. Siz de haberimizin devamında “Togg C-SUV fiyat listesi“, “Togg nasıl satın alınır“, “Togg teslim tarihi ne zamanve Togg özellikleri nedir gibi soruların detaylı yanıtlarını bulabilirsiniz.

Togg fiyat listesi

Togg T10X fiyatları şu şekilde:

  • V1 RWD Standart Menzil: 953 bin TL
  • V2 RWD Standart Menzil: 1 milyon 55 bin TL
  • V2 RWD Uzun Menzil: 1 milyon 215 bin TL

Togg ne zaman satışa çıkacak? Togg T10X nasıl alınır?

Togg T10X, şirketin dijital ve fiziksel mağazaları aracılığıyla aracı bir kurum veya şirket olmadan satın alınabilecek. Nitekim Togg fiyatı da bugün açıklandı ve sipariş sürecinin 16 Mart’ta başlayacağı söylendi. İlerleyen süreçte ise ilki Zorlu Center‘da olmak üzere 7 bölgede 20 konumda temas noktaları açılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir