Binance’den Ronin ve 30 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu!

Lider kripto para borsası Binance, alım satım platformunu geliştirmek ve kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmak için çeşitli heyecan verici duyurular yaptı. Yeni alım satım çiftleri ve ödünç verilebilir varlıklardan Dual Investment ürünlerinin lansmanına ve ağ yükseltmeleri için desteğe kadar Binance, tekliflerini genişletmeye ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye devam ediyor. Ayrıca borsa, Ronin ve MultiversX’in ağ güncellemelerini destekleyeceğini duyurdu. İşte detaylar…

Binance, iki yeni alım satım çiftini başlatıyor

Öncelikle Binance, 9 Haziran 2023 TSİ 12:00’den  itibaren iki yeni alım satım çifti için alım satım işlemlerini başlatacak. Bunlar şu şekilde: BTC/NGN ve USDT/ZAR. NGN ve ZAR’ın fiat para birimleri olduğunu ve herhangi bir kripto para birimini temsil etmediğini unutmamak önemlidir.

Flexible ve VIP Loan için yeni eklemeler var

Buna ek olarak Binance, Flexible Loan ve VIP Loan platformlarındaki ödünç verilebilir varlıklar ve teminat varlıklar listesini genişletti. Flexible Loan’da yeni eklenen ödünç verilebilir varlıklar arasında MINA, BNX, TRU, DAI, PHB, RUNE ve T yer alırken, teminat varlıklar arasında artık LINK, MAGIC, AGIX, HOOK, ID, RNDR, STX ve HIGH bulunmakta. Ayrıca VIP Loan için FLOW, RAD ve ASTR, ödünç varlıklar arasına eklendi. Yeni varlıkları ise oldukça fazla.  Aşağıdaki tabloda hangi coin’lerin eklendiğini görebilirsiniz:

Yeni Dual Investment ürünleri piyasaya girdi

Ayrıca Binance, güncellenmiş hedef fiyatlar ve sözleşme tarihleriyle yeni bir Dual Investment ürün grubunu da piyasaya sürdü. Dual Investment, kullanıcıların popüler kripto paralarda düşük fiyattan alım ya da yüksek fiyattan satış yapmak için istedikleri fiyatı ve tarihi seçmelerine olanak tanıyor. Bu ürünler için abonelik ilk gelene ilk hizmet esasına göre işliyor ve kullanıcılar katılarak ödüller kazanabiliyor. Bu, kullanıcıların yatırım stratejilerini optimize etmeleri ve potansiyel olarak daha yüksek getiri elde etmeleri için bir fırsattır.

Ellerinde yüksek ödüller biriktirmek veya mevduat para birimini gelecekte daha yüksek bir fiyattan satmak isteyenler için “Yüksek Satış” seçeneği, 13 Haziran ile 29 Aralık 2023 arasında değişen ödeme tarihleri sunuyor. Para yatırma seçenekleri arasında BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP ve DOGE yer alırken, satış para birimi olarak BUSD bulunmaktadır. Aynı şekilde, dipten alış seçeneği de aynı coinlerle sağlanmakta. Alış için teminat olarak USDT ve BUSD yatırılmakta.

Ronin için yükseltme desteği

Ağ yükseltmeleri açısından Binance, Ronin (RON) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyecek. Bu yükseltme, 24.935.500 Ronin blok yüksekliğinde gerçekleşecek ve Ronin ağı üzerinden token yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık 13 Haziran 2023 saat 07:30’den itibaren geçici olarak askıya alınacak. Bu yükseltmenin yeni tokenların yaratılmasıyla sonuçlanmayacağını unutmamak önemlidir.

Ronin dışında MultiversX güncellemesi de desteklenmekte

Binance, MultiversX (EGLD) ağ yükseltmesini de destekleyecek. MultiversX epoch 1,043’te veya yaklaşık 8 Haziran 2023, saat 18:47’de gerçekleşmesi planlanan bu yükseltme, EGLD’ye para yatırma ve çekme işlemlerini 8 Haziran 2023, saat 18:00’den itibaren geçici olarak askıya alacak.

Binance, Beacon Chain cüzdan bakımını gerçekleştirecek

Son olarak Binance, 12 Haziran 2023 saat 13:00’te BNB Beacon Chain (BEP2) için cüzdan bakımı gerçekleştiriyor. Bu nedenle, BNB Beacon Chain (BEP2) üzerindeki para yatırma ve çekme işlemleri 12 Haziran 2023 saat 09:55’ten itibaren geçici olarak askıya alınmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir