Dilan Polat’ın Eski Ortağı Nez Demir’in Kozmetik Markasıyla İlgili Ortaya Çıkan Detay Ağızları Açık Bıraktı

Dilan Polat’ın eski ortağı ve arkadaşı Nez Demir, hakkında alınan yurt dışına çıkış yasağıyla gündem oldu geçtiğimiz günlerde. Avukat Feyza Altun, eskiden Dilan Polat’la ortağı oldukları şirket hakkında inceleme başlatılmasıyla dikkatleri üzerine çeken Nez Demir’in kozmetik markasıyla ilgili dikkat çeken bazı detayları paylaştı…

Dilan Polat ve Engin Polat, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla haftalardır Türkiye gündeminin birinci sırasında.

Haklarında soruşturma başlatılan, yurt dışına çıkış yasağı konan ve mal varlıkları dondurulan Polat çiftinin yakınları ve eski ortakları da mercek altında şu anda. Bu isimlerden biri de Dilan Polat’ın eski ortağı Nez Demir.

Need adını taşıyan bir kozmetik markası ve yine kendi adını taşıyan güzellik merkezleri olan Nez Demir’in şirketine el konduğu iddia edilmişti geçtiğimiz günlerde.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Nez Demir, mallarına tedbir konduğu haberlerini yalanlamış; “Benimle ilgili tedbir amaçlı yurt dışına çıkış yasağı geldi” demişti.

İlk günden bu yana Dilan Polat soruşturmasının takipçisi olan Avukat Feyza Altun, Nez Demir’e ait kozmetik firmasının ürünleriyle ilgili bir paylaşım yaptı.

Ürünün ambalajının, ünlü bir markanın ambalajıyla benzerliğine dikkat çekti.

Ardından başka kişiler de ürünlerin benzerliklerine dikkat çekti.

Bu da Nez Demir’in söz konusu toniği.

Tam tersini düşünenler de yok muydu? Vardı elbette.

?

?

?

?

?

Öte yandan Nez Demir’in diğer kozmetik ürünlerinin de dünyaca ünlü kozmetik markası La Mer’in tasarımına olan benzerliği dikkat çekti. Bu Nez Demir’in markası Need’e ait bir krem…

Bu da dünyaca ünlü marka La Mer’e…

Feyza Altun, Ümran Avcu adlı sosyal medya içerik üreticisinin markası Umrantoo’nun da La Roche Posay markasına olan benzerliğine dikkat çekti.

Bakalım bu işin sonu nereye gidecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx